Rejestracja
Pokazy Live Cooking
Podczas wydarzenia BATIDA CATERING zapewni szereg słonych i słodkich doznań. Czym się inspirujemy w trakcie procesu kreacji? Sztuką, architekturą, kolorami, podróżami, a przede wszystkim potrzebami naszych Klientów. Nasz przepis na udany catering: nienaganna prezentacja, lekkość, niezapomniane i zaskakujące połączenia smakowe oraz wysokiej jakości produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą URBAN PICNIC wzbogaconą o koncept LIVE COOKING. 
Nasza filozofia: Szyjemy usługi na miarę, wzmacniając przekaz każdego wydarzenia!


 
Malowanie światłem, Pokazy laserowe Multivisual
Podczas wydarzenia Multivisual zaprezentuje program łączący w sobie elementy sztuki cyrku współczesnego z wykorzystaniem programowalnych rekwizytów świecących. Występ będzie składał się m.in z pokazu Manipulacji Laserami z wykorzystaniem nowej technologii pozwalającej na użycie wiązki laserowej w produkcie, dzięki czemu widzowie będą mieli okazję zobaczyć znany produkt przedstawiony w nietypowy i widowiskowy sposób. Wykonany zostanie również pokaz Logo Show, podczas którego wyświetlone zostaną niezwykłe grafiki oraz logotypy.


 
Pokaz akrobatyki powietrznej Magdaleny Sztencel
Pokazy akrobatyki powietrznej to unikatowe połączenie tańca, gibkości oraz niezwykłej siły.
Sztuka ta znana także jako taniec w powietrzu, tissue, chusta wertykalna czy taniec na szarfach od wielu lat uświetnia wszelkiego rodzaju eventy, których organizatorzy kładą nacisk na oryginalność oraz widowiskowość.
W trakcie pokazu, tancerka wspina się na materiał podwieszony pod sufitem lub specjalnie przygotowaną konstrukcją, gdzie wykonuje szereg dynamicznych i widowiskowych ewolucji. Wszystkie figury wykonywane są bez żadnych zabezpieczeń na wysokości nawet do 8 metrów nad ziemią. Specjalnie przygotowana choreografia oraz odpowiednio dobra muzyka tworzą przepiękne widowisko, które zapiera dech w piersiach.


 
Warsztaty Sophia Lights: Rola światła w sztuce i eventach​
Warsztaty, na których dowiesz się jak ważną rolę odgrywa światło nie tylko w sztuce, ale i na różnego rodzaju eventach, takich jak konferencje, bankiety czy wystawy. Dla uczestników warsztatów mamy kilka ciekawych tricków, dzięki którym można zapewnić dobre warunki dla relacjonujących wydarzenie fotografów oraz uczucie komfortu dla uczetników wydarzenia. Liczba uczestników warsztatów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które należy nadsyłać na adres: event@smolna38.com.


 
Miczos Drums Live Act
Michał (Miczos) rozpoczął profesjonalną grę LiveAct w klubach w 2008 roku. Specjalizuje się w grze na afrykańskim bębnie djembe, kubańskich congach, na cajonie oraz bongosach. W czasie swoich występów z dj'ami tworzy niesamowity i niezapomniany show.
Doskonale radzi sobie w klimatach house, elctro, latin, rnb.  
http://miczosdrums.wix.com/miczosdrums


 
Pokazy barmańskie Flair Play
Niezależnie od okazji i rangi wydarzenia Flair Play przygotuje dla Państwa gości indywidualny i niebanalny program artystyczny, który swym charakterem i tematyką na długo pozostawi ślad w pamięci każdego uczestnika imprezy. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wiele lat obecności w branży dokładnie wiedzą jak dostosować swoje występy do wszelkich niestandardowych warunków i potrzeb konkretnego eventu.


 
SIMON MATTSON
DJ, producent oraz promotor, który bardzo ciężko pracował przez ostatnie lata nad swoją reputac- ją i stał się jednym z najbardziej wartościowych artystów na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu rozwijał swoją karierę występując na renomowanych eventach w kraju. Na scenie występował z wieloma wielkimi artystami, do jego najbardziej ulubionych zaliczyć można Loco Dice, Nic Fanciulli, Robert Dietz, Guy Gerber, Nick Curly, Danny Howells czy sir Ptete Tong. Simon Mattson to artysta, którego charakteryzyje elas- tyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. W jego setach zdecydowanie można usłyszeć zarówno elementyhouse jak i techno.
facebook.com/mattson.simon
 


 
SAX UP Tomasz Markanicz
Muzyka powinna przenosić nas w inny wymiar, w lepszy świat. Przez ponad 20 lat Tomasz odnajduje ten lepszy świat poprzez dźwięki, które wydobywa za pośrednictwem saksofonu i innych instrumentów. Projekt SAXUP to setki zadowolonych klientów, tysiące wspomnień, miliony pozytywnych dźwięków. Imprezy skrojone ma każdą miarę. Prawdziwa artystyczna uczta pełna dobrego smaku, profesjonalizmu oraz niesamowitej energii. Tomasz grał i prowadził imprezy muzyczne prawie na całym świecie, a jego klienci stają się dobrymi znajomymi. 

 

Pokaz iluzji scenicznej Karola Sanetti
Obecnie coraz częściej firmy chcą zaskoczyć swoich gości czymś nietuzinkowym. I w tym właśnie specjalizuje się Iluzjonista Karol Sanetti. Podczas wydarzenia Karol przedstawi krótki program sceniczny, podczas którego będzie można zobaczyć czym jest iluzja na wyciągnięcie dłoni, w luźniejszej formie w kuluarach. Pozwól się zaskoczyć!

 

Patronat medialny wydarzenia: